Sezóna 2017 skončila

17.11.2017

Minulý víkend Laďka odehrála turnaj ITF 2 Series v hotelu STEP. Je moc prima, že poslední turnaj, který měla v sezóně naplánovaný, vyšel právě na Českou republiku a tak mohla Laďka uzavřít náročný rok v rodné Praze.

Celá letošní sezóna byla opět velmi náročná, plná úžasných zážitků a poznání, zklamání a radosti, vzestupů a pádů, radostných vítězství a proher, rozchodů a nových přátelství, ale i sezóna několika zranění v jejím závěru.

Laďka letos odehrála 12 turnajů, z nichž 8 absolvovala v zahraničí.

Na své konto si připsala v singlu 29 zápasů a s celkovým počtem 246 bodů vybojovala a drží aktuálně 43. místo světového žebříčku.

Jsem moc vděčná všem, kteří mě letos podpořili, a to finančně, ale hlavně lidsky. Peníze se shánějí těžko, ale ochotní lidé, kteří věnují svůj čas holce na vozíčku ještě hůře. Naštěstí mám kolem sebe přátele, na které se můžu spolehnout, stojí za mnou a bez nároku na odměnu jsou tu, když je potřebuji. A za to vám patří  DÍKY! Jste prostě úžasní!!
Laďka

Laďku teď čeká aktivní odpočinek, regenerace a příprava na sezónu 2018.
Nicméně už nyní se rozbíhá kolotoč oslovování a hledání nových partnerů pro financování dalšího turnajového roku, letos navíc včetně nového tenisového vozíku.
Pokud máte pocit, že můžete a chcete pomoci dobré věci, rádi vás přivítáme do party nadšenců a Laďčiných podporovatelů!

Chcete zažít kousek z atmosféry Laďčina tenisového roku?