Kontakty a Laďčin tým

Ladislava Pořízková

+420 725 591 572

ladka.tenisnavoziku@gmail.com

840 412 083 / 0800

Laďčin tým

Seznamte se s lidmi, kteří Laďce pomáhají dostat se na vrchol


Blanka Heřmanová

tenisová trenérka

"Laďka je neuvěřitelný dříč. Za čtyři roky spolupráce se vymakala až na naprostého profíka. Trénovat ji je pro mě velká radost a pevně věřím, že se do Tokia probojuje."

Kateřina Vejvodová

mentální koučka

"Laďka je ohromně silná žena. Její životní cesta není vůbec jednoduchá, a i přesto se chce neustále zdokonalovat, pracovat na sobě a být lepším člověkem. Její příběh může být motivací pro mnohé z nás!"

Lucie Hradecká

kamarádka a podporovatelka

"Neznám silnějšího člověka. I přes nepřízeň osudu jsem ji nikdy neviděla fňukat. Všechno, čím si prošla, a její nadšení je inspirací i pro mnoho zdravých lidí včetně mě."

Doc. MUDr. Dana Horáková, Ph.D.

ošetřující lékařka

"Tenis Laďce jednoznačně prospívá. Od té doby, co začala trénovat, se její stav výborně stabilizoval a svými výkony mě nepřestává překvapovat."

Daniel Ungermann

trenér, synovec a kamarád

"Laďka patří ke světové špičce mezi tenistkami na vozíku. Spolupráce s ní je pro mě velkou zkušeností jak po tenisové, tak osobní stránce. Moc jí přeji, aby se její tokijský sen splnil."

Ivana Cabrnochová

radní Městské části Praha 10

"S Laďkou jsme hrávaly házenou, když nám bylo 15 let, a musím říct, že jí sportovní zápal vydržel dodnes. Laďka má srdce na pravém místě a její pozitivní energie je doslova nakažlivá."

Lenka Holubcová

kamarádka

"Laďka je skvělá kamarádka a fandím jí z celého srdce. Už jen za to, co všechno během krátké chvíle dokázala, měla dostat zlatou medaili už dávno a podporu si opravdu zaslouží."

Petra Prošková

manažerka a přítel na telefonu

"Laďka je živel, skvělá holka a prima parťák na diskuse a do akce. Pro mě osobně je šampión desetibojař v disciplínách překonávání překážek, vytrvalostní "běh", skok do neznáma, plavání v kalných vodách, střelba od boku, šachové partie, sebeobrana, akrobacie, lety v oblacích a pozitivní přístup k životu - a to mě s ní baví."